Direktori Staf

# NAMA JAWATAN TEL.  email@umt.edu.my
1 Profesor Madya Dr. Nur Azura Sanusi Pengarah  09-6684512  nurazura@umt.edu.my
2 Dr. Mohd Nizam Lani Timbalan Pengarah  09-6685186  nizamlani@umt.edu.my
3 Noor Akmal Mamat@Aziz Pembantu Setiausaha Pejabat  09-6684513  noor.akmal@umt.edu.my
BAHAGIAN PENTADBIRAN AM & KEWANGAN
1 Aini Zahida Din Penolong Pendaftar  09-6684451  ainizahida@umt.edu.my
2 Siti Fatmawati Darwis Pembantu Tadbir (P/O)  09-6684169  sfatmawati@umt.edu.my
3 Pembantu Am Pejabat
BAHAGIAN PEMINDAHAN ILMU
1 Mohd Fikri Mohamad Pegawai Penyelidik Sosial  09-6684923  asniah@umt.edu.my
2 Noor Zahiah Mohd Zin Pembantu Tadbir (P/O)  09-6684169  jahieyah@umt.edu.my
BAHAGIAN JARINGAN AKADEMIA-INDUSTRI
1 Siti Nurhasmira Abu Hassan Penolong Pendaftar 09-6684385  hasmira@umt.edu.my
2 Mohd Nazaruddin Omar Pembantu Tadbir (P/O)  09-6685049  nazaruddin@umt.edu.my
 BAHAGIAN empower ECER 
1  ZulRasyied Rasad Pengurus Projek (Skill)  013-502 3713  zulrasyied@gmail.com
2  Azmi Omar Pengurus Projek (Akademik)
3  Zumira Nurshuhada Abdullah Penolong Pengurus Projek  013-747 3638  zumirabdullah@gmail.com
4  Mohd Fadhil Pegawai Eksekutif (Skill)
5  Adzie Faraha Moosin Pegawai Eksekutif Kuala Nerus  013-957 5199  adziefaraha@gmail.com
6  Normi Azura Ghazali Pegawai Eksekutif Setiu  010-988 6764  normiazura07@gmail.com
7 Pegawai Eksekutif Besut
8 Pegawai Tapak Kuala Nerus
9 Pegawai Tapak Setiu
10 Pegawai Tapak Besut